Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Erken Boşalmayı Engelleyen Egzersizler

erken boşalma egzersizleriTürkiye’de en önemli cinsel problemlerden birisi erken boşalma sorunudur. Cinsel birleşme esnasında 15 saniye içinde boşalma oranı oldukça yüksektir. Buna çeşitli etkenler vardır, vajinanın sıcaklığı, düzenli seks hayatınızın olmaması buna en önemli iki etkenden birisidir. Tüm bu etkenlere rağmen paylaşacağımız teknikler ile bu süreyi uzatabileceksiniz hatta başarılı olursanız boşalmayı kendiniz kontrol edebileceksiniz.

Başka Şeyleri Düşünmek: İşe yarayan bir yöntemdir, cinsel ilişki esnasında kafanızı önceden meşgul eden konuları tekrar aklınızdan geçirebilirsiniz.

Kegel Egzersizi: Etkili yöntemlerden birisidir oldukça işe yarayan bir tekniktir. Pelvis kaslarının sıkılıp bırakılmasıdır. Bir diğer ismiyle ıkınma hareketi diyebiliriz. Bir çok 18+ bilgilerin yer aldığı dergide yayınlanmıştır. Bu egzersiz ile alakalı youtube’ta videolara ulaşabilirsiniz. Kegel egzersizi ile boşalma süresini kontrol etmek oldukça kolay olacaktır.

Ön Sevişmeyi Uzun Tutun: Ön sevişmenin uzun tutulması penisinizin aşırı uyarılarak daha geç boşalmayı sağlar. Büyük beklentiler içine girilmemesi gerekir ama normale göre daha geç boşalmanızı sağlar.

Baskı Uygulayın: Ayalarınızın direkt altına anüs ile aya arasındaki bölgeye parmağınızla hafif bir şekilde bastırın. Bu işe yarayan bir yöntemdir. Tazzikle gelen spermi bu yöntem ile durdurabilirsiniz.

Tüm bu yöntemlerin yanı sıra 2. ereksiyona hızlı ulaşmanız daha sağlıklı olacaktır. İkinci ereksiyon sonrası çok daha geç boşalacak olmanız sizi hedefinize ulaştırabilir.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü Bal İşe Yarıyor Mu? başlıklı makalemizde kafkas balı ve red honey jel hakkında bilgiler verilmektedir.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi