Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Penis Nakli Ameliyatı İlk Kez Yapıldı

penis-nakli

Penis nakli ameliyatı Aralık 2014 itibari ile Güney Afrika’da yapıldı. Stellenbosch Üniversitesi ürologları tarafından gerçekleştirilen operasyonda 3 yıl önce sünnet edilirken penisini kaybetmiş kişiye bir kadavradan penis nakil edildiği duyuruldu. Hürriyet gazetesinin haberine göre 9 saat süren operasyonda 21 yaşındaki hastaya nakledilen penisin uyum sağladığını ve hastanın rahatlıkla cinsel ilişkiye de girebildiği kaydedildi.

Üniversite Profesörü André van der Merwe kanser veya çeşitli sebepler ile penislerini kaybetmiş erkeklere penis nakli yapabileceklerini de duyurdu. Önümüzdeki günlerde 9 hastaya daha penis nakli yapabileceklerini de söyledi.

Üç yıl önce sünnet edilirken penisini kaybeden hastanın ismi açıklanmadı. Daha önce (2005) penis nakli ameliyatı Çin’de denenmiş olup penis nakli yapılan hasta psikolojik problemler yaşaması nedeniyle penis geri alınmıştı.

Bir önceki yazımız olan Demir Dikeni Penis Büyütür mü? başlıklı makalemizde tribulus terrestris penis büyütür mü hakkında bilgiler verilmektedir.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi