Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Penis Küçültme Ameliyatı Yapıldı! Dünya’da İlk!

penis küçültmeHürriyet’in haberine göre Amerika’da ürologlar tarafından penis küçültme operasyonu yapıldı. 17 yaşında genç birine uygulanan bu ameliyat başarıyla sonuçlandı. Ameliyat öncesinde genç adamın penis boyu 25cm olduğu için ereksiyon ve sertleşme arasında hiç bir fark olmadığından böyle bir ameliyat yapıldığı açıklandı.

Güney Florida Üniversitesi ürologlarından Rafael Carrion operasyonu şu şekilde açıkladı; “Hastamızın penisi 25cm kadardı büyüklük o kadar fazlaydı ki sertleştiğinde hiç birşey farketmiyor sadece balon gibi şişiyordu” diye belirtti.

Ürologlar ameliyatın başarılı geçtiğini sertleşme ya da orgazm sorunu yaşamadığını belirttiler. Ameliyatın detayları The Journal of Sexual Medicine isimli dergide yayınlandı.

Penisin 25cm’den kaç cm’e ufaltıldığıyla alakalı bir bilgi verilmedi.

Genç ise ameliyat sonrası günlük yaşantısının normale döndüğünü daha rahat spor yapabildiğini ve eşya seçiminde istediği eşyaları giyebildiğini belirtti. Eskiden cinsel ilişkilerinde zorlandığını söyleyen hasta partnerinin artık durumdan memnun olduğunu belirtti.

Haberin kaynağı: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/28194973.asp

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi