Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

V-Pills İşe Yarıyor mu?

v-pills-işe-yarıyor-muV-Pills gerçekten işe yarıyor mu? Biz firma olarak penis büyütücü alanında vakum pompalar satmamıza rağmen sürekli olarak sorulan sorulardan birisi de v-pills işe yarıyor mu? Bu tip ürünler kullanıcılara oldukça cazip geliyor. Çünkü uğraşmadan günde 1-2 kapsül hap/jel yutarak penisini büyütebileceğini düşünmektedir. Bu durumda günlük hayatını aksatmadan kaldığı yerden devam edebiliyor. Erotik shop mağazamız bulunduğundan penis büyüttüğü iddia edilen haplar bize çeşitli ürünlerin yanında genellikle eşantiyon olarak gönderilir. Tüm ürünleri yakın çevremize işe yarayıp yaramadığı konusunda denettiriyoruz. V-pills penis büyütücü hapı da 3 ayrı kişiye vererek test ettik. Gerçekten etkili mi yoksa sadece para kazanmak için üretilmiş bir hap mı olduğuna ancak test ederek karar verebilirdik. Önemli! Kimseyi karalamak ya da yüceltmek gibi bir amacımız kesinlikle yoktur.

V-Pills Penis Büyütücü Hapı Test Ettik!
Test boyunca her kişiye 3 kutu V-Pills hediye ettik. 1 kutuda 60 kapsül yer almakta ve sabah akşam kullanılması gereken bir haptır. 1 kutu V-Pills 1 ay kullanılmaktadır. Bol su ile kullanılmalıdır. Talimatlar böyle kullanılması yazdığı için arkadaşlara da bu şekilde kullanmalarını söyledik. Her hafta görüştüğümüz arkadaşlar olduğundan takibi kolay oluyordu.

İlk 1-2 hafta kullanımlarda istenildiği taktirde daha kolay sertleşme yaşadıklarını büyümeye dair herhangi bir değişiklik olmadığını söylediler. Zaten ürün ile alakalı olarak 1 ayda 7cm denilse de daha detaylı yazılarda ilk kutunun alt yapıyı hazırlamak için kullanılması gerektiği söyleniyordu.

İlk aylarda performans olarak gerçekten işe yaradığını ve hapı kullandıktan sonra cinsel ilişki yaşadıklarında sertleşme problemi yaşamadıklarını söylediler. Üç arkadaşımız da bu durumu tereddüt etmeden bu şekilde açıkladıkları için V-Pills’in cinsel performansa fayda sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

cinsel-performans

Kullanım devam ederken 3 arkadaşımızdan birisi tırnaklarının normalden daha hızlı uzadığını başka bir arkadaşta vücudunda hapı aldıktan sonra kırmızı benekler oluştuğunu bir süre sonra (yaklaşık 2-3 saat) normale döndüğünü belirtti. Hap ile alakalı olağan dışını reaksiyon olarak bu iki durumdan bahsedebiliriz.

3 aylık kullanımın sonunda arkadaşlarımızın yorumları. (Arkadaşlarımızın isimlerini belirtmeyeceğiz)

1. Arkadaşımız: Ürün başlarda işe yarayacak gibi oluyor, sertleşme ve erken boşalma ile alakalı sorunları ortadan kaldırdığı için penisi de büyüteceği zannediliyor. Penis boyum normalin üzerinde olduğu için büyümemesini çok sorun etmedim ama içim dışım hap oldu. Hap bende işe yaramadı.

2. Arkadaşımız: Ürün penisi uzatmadı ama tırnaklarımı daha çabuk uzattı diyebilirim. Viagra niyetine kullanırsanız işe yarar peniste uzun süreli sertlik sağlıyor.

3. Arkadaşımız: Eğer sertleşme ve boşalmadan sonra hemen boşalan kişiler varsa tavsiye edebilirim onun dışında penis büyütmek için alıyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz bende işe yaramadı.

Firmanın mesajı: Ürün keşke işe yarasaydı ve hiç bir uğraş göstermeden alan kişilerin penisleri büyüseydi bizde hapın satışını yapabilirdik. Haplar ayrıca penis pompası gibi olmayıp kutularca satılmaktadır ve daha kârlıdır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, diğer penis büyütücü ürünler ile alakalı özet bir bilgi almak isterseniz http://wws.penispompasi.web.tr linkimizi lütfen ziyaret ediniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi