Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Cinsel İsteksizlik Nedenleri – Çözümleri

cinsel isteksizlik nedenleriErkeklerde sanki cinsel istek kadına göre daha fazlaymış gibi algılanır. Bu her zaman böyle değildir. Erkeklerde de cinsel isteksizlik görülür. Mesela yaşlanma durumunda orada bir takım hormonsal değişiklikler, yaşla birlikte erkeğin fiziksel hastalıklarının ortaya çıkması cinsel isteksizliklere sebep verir. Erkeğin kendisini yaşlı görmesi bu açıdan bir güvensizlik yaşaması da isteksizliğe yol açmaktadır.

Bunun dışında en sık olarak erkeğin cinsel bir sorun yaşaması. Örneğin sertleşme sorunu veya erken boşalma problemleri erkeği cinsellikten soğutabilmektedir.

Örneğin erkeğin sertleşme sorunu yaşadığını düşünelim, cinsel birliktelik esnasında sertleşme olmuyor veya sertleşme çabuk kayboluyor bu tip durumlarda erkek cinsellikten kaçıyor. Aynı şeyi yaşarım, sertleşemezsem gibi kaygılar erkeğin cinsellikten kaçmasına ve isteksizliğe yol açmaktadır.

Erken boşalmada durumunda partnerin memnuniyetsizliği varsa erkek kısa sürede boşalıyor, partnerde bu durumdan memnuniyetsizlik duyuyor ve belli ediyorsa yine erkekte kaçınma, isteksizlik gözlenecektir.

Erkeğin eşini çok beğenmemesi veya eskisi kadar beğenmemesi isteksizliğe yol açabilir.

Sertleşmenin ve erken boşalmanın giderilmesi için oral yollar ile alınan haplar, erken boşalma için spreyler her iki durumun da ortadan kalması için penis pompası kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Updated: 19 Ağustos 2015 — 14:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2019 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi