Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün En İyi Penis Büyütücü | Ücretsiz Kargo

Penis Büyütücü Pompalar ve Penis Pompası Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Büyütücü Vakumlar Türkiye Distribütör.

Penis Büyütücü Uzatmalı Prezervatif

Penis uzatmalı büyütücü prezervatifler durumu kurtarmak adına iyi bir seçenek olabilir. Takma, protez penis görüntüsü olan bu prezervatifler takriben 3 kullanımlıktır. Yumuşak latex doku zamanla aşınarak spermin rahme ulaşması gibi bir tehlike oluşabilmektedir. Bu yüzden kontrollü kullanması gerekmektedir.

penis-uzatici-buyutucu-kiliflar

Penis uzatıcı kılıflar görüntüde de yer aldığı gibi normal sıradan prezervatiflere benzer, dokuları daha kalın olduğu için direkt peniste uzunluk sağlamaktadır. Erkek açısından bu durum zevk vermezken kadın için haz artmaktadır.

Bu kılıfların fanteziye yönelik titreşimli ve klitoris uyarıcılı modelleri de mevcuttur. Fiyatları genellikle 40TL’den başlar ve 99TL’ye kadar çıkabilmektedir. Penis kılıfı kullanırken cilt dostu latexten üretildiğine emin olun. Sürtünmeden kaynaklı penisinizde kızarıklık ya da alerji oluşursa kullanmayı bırakın veya bir süre ara verin.

Bir önceki yazımız olan D'Silver Penis Büyütücü Jel İşe Yarıyor Mu? başlıklı makalemizde D'Silver Jel Penis Büyütücü ve Silver Penis Büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi